Технології

3D-нанопринтер – революція у виробництві портативної електроніки

У корейському Науково-дослідному інституті електротехнологій розробили перший в світі прототип 3D-нанопринтера.

12-01-15-foto-600x338-2

До недавнього часу основним витратним матеріалом для тривимірних принтерів був пластик. Проте нещодавно в корейському інституті KERI заявили, що створили перший у світі тривимірний нанопринтер, здатний друкувати наноелементи з різних матеріалів, включаючи графен. Реалізація даної технології на промисловому рівні здатна зробити переворот в області мініатюрної електроніки.

Як повідомляє Центр досліджень гібридних нанотехнологій, нову розробку можна без проблем адаптувати для найрізноманітніших сфер використання. При цьому найбільшу користь вона принесе саме в процесі створення портативної електроніки, а також у сфері нанотехнологій.

[ads2] Існуючий зразок принтера здатний управляти рухом мікроекструдера з неймовірною точністю. Сам процес друку контролюється завдяки високоякісній відеозйомці. Це дозволяє збільшити точність створення об’єктів до нанометрів. А використання різних матеріалів дозволяє створювати не тільки комплектуючі, а й повноцінні електронні пристрої.

12-01-15-foto-600x248-1

Читайте також: Скоро на 3D-принтерах почнуть друкувати ліки

Зараз творці інноваційного принтера відправили заявку для отримання фінального патентного свідоцтва. У зв’язку з цим розробники не розкривають всіх тонкощів і навіть самого принципу роботи їх пристрою. Швидше за все, подробиці стануть відомі не раніше, ніж буде отримано патент на винахід. Як повідомляється, буде потрібно всього два-три роки, щоб вивести розробку на рівень промислового виробництва. Після цього, власне, і почнеться пошук організацій, які бажають зайнятися впровадженням 3D-нанодруку.

Натїхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button