Головна / Ґаджети / 4 «особливості» Apple, які виявилися брехнею

4 «особливості» Apple, які виявилися брехнею

Apple виробляє одні з кращих у світі ґаджетів. Але коли щось йде не так, компанія називає помилку «особливістю».

Розглянемо деякі приклади, коли маркетинговій команді Apple довелося захищати свої промахи.

1. Уповільнення iPhone зі зношеною батареєю, щоб запобігти збої і зависання. Apple зізналася в цій тактиці тільки тоді, коли користувачі стали готувати колективні позови проти компанії.

Після довгих хвилювань компанія пообіцяла випустити оновлення, що дає повний контроль над управлінням акумулятором.

2. iPhone 4 мав абсолютно новий дизайн із зовнішньою антеною, що огинає телефон у вигляді сталевої смуги. Вона сприяла поліпшенню прийому, тільки якщо не закривати рукою антени під час розмови. Фраза «Ви тримаєте його неправильно» стала інтернет-мемом. Проблему усунули в наступних версіях iPhone.

3. У 2012 році Apple стала використовувати новий більш компактний і універсальний порт Lightning на iPhone. Компанія не відмовилася від нього навіть після обіцянки перейти на універсальний зарядний кабель USB-C.

Правда в тому, що Lightning є додатковим джерелом доходів для Apple, оскільки сторонні виробники платять їй за поширення аксесуарів, які використовують власний порт.

4. Представники Apple заявляли в суді, пов’язаному з iPhone 3G, що не можна сліпо вірити рекламним роликам їх компанії. Слоган «в два рази швидше, в два рази дешевше» не виправдав очікування. Новий телефон не працював два рази швидше, і коштував більше, ніж його попередник.

Натхнення: www.macdigger.ru