Технології

6 професій, в яких роботи замінять людину

Прогрес не стоїть на місці і вчені з усього світу намагаються реалізувати всі ідеї з області фантастики. На даний момент роботи вже можуть замінити людину в декількох професіях, починаючи від водіїв і закінчуючи лікарями.

Буквально десять років тому все це здавалося ще фантастикою, але прогрес не стоїть на місці, і незабаром на більшості підприємств робототехніка замінить людину. Принаймні, в цьому впевнені японські науковці. Вже зараз багато концернів використовують технологію безпілотного водіння автомобілів, щоб полегшити життя водіїв. Це означає, що через декілька років мільйонери зможуть відмовитися від послуг шофера, віддаючи перевагу штучному інтелекту.

Система доставки перейшла на новий рівень. В більшості країн масштабно почали використовувати дрони і квадрокоптери для повітряної доставки негабаритних посилок. На даний момент в більшості країн немає законодавчої бази, яка дозволила б вирішити самостійні польоти за кордон. У Японії недавно почали використовувати віддалене навчання і роботи цілком справляються з обов’язками.

Ідея створення вантажника з ШІ з’явилася дуже давно. Її змогли реалізувати в США, але поширення технологія так і не домоглася. Патрульний також потрапляє в список тих, кого замінять, тому що при злагодженій роботі всього механізму ШІ, аварій стане в сотні разів менше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button