Різне

6 прихованих секретів покеру, які можуть зробити вас багатим

Ви коли-небудь дивилися на гравця в покер, що постійно виграє, і запитували, які секрети він знає, а ви – ні? І чи цікавилися ви, чому ніхто не ділиться цими секретами з вами? Справа в тому, що є деякі стратегії виграшної гри в покер. І я збираюся поділитися цими великими секретами, які ви можете використати, щоб вигравати більше.

Poker

Кожен із цих шести секретів може використовуватися поодинці. Але коли ви поєднаєте їх, то станете впевненим гравцем у покер, який знає, що точно може виграти.

Рівень ваших суперників

Лише цей секрет може змінити результати в покері швидше, ніж будь-який інший секрет. Фактично, ця порада може миттєво вивести гравця, що програє, в покер на беззбитковість, а беззбиткового – зробити прибутковим.

Щоразу, коли ви граєте в покер на реальні гроші, то змагаєтесь з іншими клієнтами, а не з покер-румом. Звичайно, ви сплачуєте невелику комісію, щоб геймити. Але це невеликий відсоток, який ви зможете легко подолати, якщо скористаєтеся секретами, наведеними в цій статті.

Коли ви геймите проти покеристів, які грають краще за вас і використовують стратегію краще, ніж ви, то втрачаєте гроші. З іншого боку, коли ви граєте проти гравців у покер, які грають не так добре, як ви, і не використовують жодної покерної стратегії, ви виграєте гроші.

Секрет у тому, що коли ви навчитеся знаходити чи створювати ситуації, коли ви граєте проти правильних суперників, ви переможете.

Отримуйте карти, грайте картами

Дуже небагато геймерів у покер грають на найвищому рівні. Все, що ви робите на найвищому рівні, потребує іншого мислення. Але на найнижчих рівнях у покері можна заробити багато грошей.

На низьких та середніх лімітах найкраща стратегія гри в покер – це отримати та розіграти карти. Іншими словами, ви робите ставку, коли у вас хороша рука, і не робите ставку, коли у вас хорошої руки немає.

Вам не потрібно хитрувати і намагатися обдурити своїх супротивників. Ви можете отримати гарний прибуток, очікуючи хороших рук і роблячи агресивні ставки.

У міру накопичення досвіду та вдосконалення своїх навичок ви почнете вводити в гру кілька розіграшів. Але більшість просунутих ігор вимагають, щоб опонент був уважним і певною мірою розумів, що відбувається. На низьких та середніх рівнях покеру таке поєднання трапляється нечасто.

Щільна гра працює скрізь, окрім самого верху

Продовжуючи тему гри в покер на низьких і середніх лімітах є один стиль, який майже завжди приносить прибуток. Ви можете просто юзати дуже щільно і отримати прибуток.

Ви вибираєте, з якими стартовими руками входити до банку, а з якими – фолдити. На низьких та середніх лімітах майже кожен гравець у покер розігрує надто багато рук, що знижує шанси на перемогу. Деякі руки в покері цінніші за інші. І коли гравець заходить до банку зі слабкою рукою, він виграє не так часто, як той, хто заходить до банку з найкращою рукою.

Складіть список кращих рук для того різновиду покеру, представленого в , в який ви граєте, і припиніть розігрувати будь-які інші варіанти.

Напівблеф та стрейт-блеф

Гравці у покер люблять блефувати. Вони люблять робити ставку, коли у них немає виграшної руки, і змушувати інших фолдити, якщо ті мають кращу руку. Хоча це може бути прибутковим інструментом, він приносить дохід лише тоді, коли ви навчитеся використати його у правильній ситуації.

Bluff

Для того, щоб блеф спрацював, ви повинні грати проти того, хто може блефувати. Таких гравців важко знайти на низьких та середніх лімітах. Більшість не приділяють належної уваги сесії та не розуміють, коли їм слід фолдити на гарну ставку.

Це означає, що більшість гравців у покер занадто часто блефують і більшість блефів не спрацьовують досить часто, щоб бути прибутковими. Щоб впоратися з цим, найкраща стратегія, яку я знайшов, – це майже повністю виключити зі своєї гри прямі блефи. Однак ви можете вигідно використовувати напівблефи. Коли у вас пристойна рука, яка має шанси на покращення, ви можете робити агресивні ставки.

Правила очікуваної цінності

Це просунута тема в покері, тому ви не зможете швидко вивчити все, що потрібно знати про неї. Але це настільки важлива стратегія, що ви майже гарантовано продовжуватимете програвати, якщо не навчитеся її використовувати.

Коли ви граєте в покер, доводиться приймати багато рішень. І кожне рішення або допомагає отримати прибуток, або приносить збиток. Часто важко визначити, є те чи інше рішення в середньому прибутковим чи ні.

Інструмент, який потрібно використовувати в будь-якій ситуації, називається «очікувана цінність». У деяких ситуаціях можна точно визначити очікувану цінність рішення. А в інших доведеться використати кілька обґрунтованих припущень.

У міру того як ви визначатимете очікувану цінність, шанси і ймовірність, у вас буде виходити все краще і краще. Якщо ви хочете стати найкращим гравцем у покер, необхідно дізнатися все, що можна, про використання інструменту очікуваної вартості.

Освоєння 100 дрібниць

Гравці, що виграють у покер, добре роблять 100 різних речей. А точніше – використовують маленькі стратегії, правильно їх комбінуючи.

Щоб освоїти 100 невеликих стратегій покеру, потрібно багато часу. Але єдиний спосіб зробити це – вчитися та практикуватися. Ви будете робити багато помилок. Різниця між гравцями, що програють і виграють, полягає у практиці та бажанні вчитися.

Приділяйте якнайбільше часу вивченню стратегії гри в покер і намагайтеся навчатися на своїх помилках. Продовжуйте вдосконалювати навички з однією стратегією за один раз.

На закінчення

Покер – складна гра. Можуть знадобитися роки практики та досвіду, перш ніж ви почнете заробляти гроші. Більше того, деякі геймери змагаються все життя, так і не зумівши переламати ситуацію та навчитися отримувати постійний прибуток.

Шість покерних секретів, що наведені в цій статті, підкажуть вам, з чого почати. І всі вони працюють разом, щоб допомогти виграти. Але ви повинні працювати над кожним секретом, поки не оволодієте всіма ідеально.

Інакше кажучи, недостатньо знати, що це секрети. Ви повинні застосовувати їх на практиці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button