Різне

Чоловічі парфуми – які вони?

cholovicha_parfumeria_250Багато чоловіків рідко користуються туалетною водою, одеколоном або дезодорантами. Справа не в чоловічій ліні або небажанні купувати ароматичне «прикриття». На відміну від такої чоловічої косметики, наприклад, як крем для гоління або лосьйон після гоління, парфуми не входять до числа обов’язкових засобів використання. А даремно, потрібно це міняти.

У чому причина відсутності любові у чоловіків до якісних ароматів складно пояснити. Частково це обумовлено чоловічою брутальністю. Існує думка, що «справжні мужики» використовують одеколон «Потрійний», «Шипр» або «Російський ліс» і вистачить, адже не баби, щоб балуватися парфюмами. Можливо, ці аромати і валять з ніг жіноче населення, скоріше всього, своєї «суворістю». Як вибрати чоловічий парфум, щоб жінки оберталися Вам услід, а може, і йшли слідом?

Види парфумів

Духи – дорогий концентрований і стійкий парфум, концентрація ефірних масел в них від 15-30%, а на упаковці значиться: «Parfum» або «Extrait». Чоловічих парфумів, в принципі, не буває. Це обумовлено тим, що духи для чоловіків надмірно концентровані і мають занадто сильний аромат, також сильна половина воліє купувати великі флакони, тому розливати парфуми було б не зовсім етично. Духи зберігають запах від 6 до 12 годин, а на тканинах може бути більше 30 годин.

Читайте також: Історія виникнення парфумерії

Парфумована вода («Eau de Parfum») володіє концентрацією 10-20% і зберігає стійкість близько 4 годин, і ви без зайвих клопотів можете придбати її на http://agent-parfumer.com.ua/, звичайно, за помірними цінами.

Туалетна вода («Eau de toilette») володіє концентрацією від 4 до 10 % ефірних масел. Термін «туалетна вода» виник на острові Святої Олени завдяки Наполеону I Бонапарту. Коли у імператора закінчився одеколон, він створив свій рецепт аромату з використанням бергамота і назвав його туалетною водою («Eau de toilette»).

Одеколон («Eau de cologne») зміст концентрату до 3%. Назва пішла від італійського парфумера Йоганна Марія Фарина, він в 1709 році засновує в Кельні мануфактуру і називає духи на честь міста: «Eau de cologne», що означає в перекладі «Кельнська вода».

В американському парфум слово «Cologne» зазвичай відповідає французькій туалетній воді з концентрацією 10-20%.

Парфумований дезодорант («Deo parfum») – містить близько 3-5% масел і 2 % води. Зазвичай входить в серію парфумерії та підсилює аромат, а іноді використовується замість туалетної води.

Читайте також: Може виявитися, що духи Chanel № 5 небезпечні для здоров’я

Засіб після гоління («After shave») – містить близько 2 % масел і використовується після гоління, до його складу входять різні лікувально -профілактичні компоненти.

Парфумований серпанок для тіла («Body mist / voile (brume) parfumee pour le corps») – середнє між класичною парфумерією та парфумованими засобами для тіла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button