Різні цікавинки

Відкриття тематичного ігрового ресурсу – «Вулкан»

vvulkan_glavnaya1_250Нікому достеменно невідомо, коли з’явилися азартні ігри. Проте прийнято вважати, що перші задокументовані згадки були в Індії. Давньоримське право дуже строго ставилася до подібного роду розваг, тому що програвший мав можливість вимагати назад гроші або майно. Єдина країна, в якій були заборонені будь-які азартні ігри – це Спарта. У першу чергу такий стан речей пояснювався вкрай воєнізованою владою і постійними війнами. Вважалося, що ігри відволікають воїнів від несення їх прямих обов’язків. А от давні германці вважали інакше. У той час можна було програти не тільки будинок, землю, гроші, а й свободу. Пройшли століття, багато чого змінилося, тепер щоб відчути терпкий присмак азарту не потрібно ризикувати. Точніше, кожен гравець може особисто регулювати ступінь ризику. Методів більш ніж достатньо – від установки лімітів на банківській картці, до особистих обмежень в ігровому обліковому записі.

Сьогодні мова піде про нещодавно відкрите казино вулкан. Це багатофункціональний майданчик, де кожен бажаючий може насолодитися найпопулярнішими іграми. Безліч слотів на найрізноманітнішу тематику дозволить вибрати автомат, який найбільш відповідає смаку і очікуванням користувача. На жаль, на ресурсі не вдасться пограти в відеопокер або ж рулетку. Творці вирішили повністю зосередити свою увагу на слотах. Широка різноманітність і уважність до деталей – ось основні переваги ресурсу.

Всі ігрові автомати вулкан володіють чудовою анімацією, чудовим звуковим супроводом, а також незвичайним оформленням. На сайті є два величезних розділи. Перший присвячений іграм від компанії «Новоматік». За великим рахунком це не просто слоти, а цілі віртуальні історії. Відмінними рисами є складна графіка, ефекти, додаткові бонусні тури. Природно, що при бажанні можна грати як на гроші, так і безкоштовно. Досить просто вибрати відповідний режим. Правда, для того щоб грати на гроші знадобиться реєстрація, але вона дуже проста і не займає багато часу. При бажанні для входу можна використовувати акаунт з популярних мереж. Все дуже зручно і зрозуміло.

Другий розділ присвячений продукції відомої компанії «Ігрософт». Їх автомати завжди відрізнялися показною простотою, але саме це й робило їх такими привабливими для людей. Абсурдні, веселі, барвисті – ось ті синоніми, що найбільше підходять продукції «Ігрософт». Під своїми склепіннями клуб вулкан зібрав такі перлини, як Fruit Cocktail, Crazy Monkey, Lucky Drink.

Більш детально про сам ресурсі, а також по представлених іграх можна дізнатися за посиланням http://club-vulkan-online.com. Захоплюючі пригоди і азарт чекають сміливців і тих, хто просто хоче відпочити від повсякденної рутини, граючи заради інтересу. Можливі різні способи введення і виведення грошей. Банківські картки та віртуальні платіжні системи забезпечать зручність і комфорт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button