Різне

Поход в театр

Ви плануєте похід в театр – і це чудово! Щоб задоволення не вийшло боком, похід в театр потрібно планувати заздалегідь. Наприклад, заздалегідь купити квитки в Большой театр на http://www.billetes.ru/ і розрахувати час приїзду.

Якщо ви плануєте похід в театр на вечір робочого дня, постарайтеся, встигнути зайти додому і переодягнутися. Якщо так не виходить – не біда; робочий діловий костюм можна легко перетворити на вечірній за допомогою аксесуарів: хустки, брошки, придатних бус.

19-02-15-foto-600x399-1

Навіть якщо ви завзятий театрал, в зал вас все одно не пустять після третього дзвінка. Тому приходьте заздалегідь, для того, щоб привести себе в порядок і переодягнутися в гардеробі.

Звичайно, при цьому галантний кавалер не тільки допоможе дамі роздягнутися, але і займе чергу в гардероб і візьме номерки.

Збираючись, пам’ятайте, що театр – НЕ полігон для випробування нових концентрованих духів. Поруч з вами будуть сидіти чужі люди, які можуть не оцінити ваших смаків і весь вечір чхати від сильного запаху.

Першим в зал для глядачів входить чоловік. Подбайте заздалегідь, щоб пройти на свої місця, особливо, якщо вони в центрі ряду. Так вам не доведеться турбувати інших відвідувачів.

Після антракту теж намагайтеся не спізнюватися. Але якщо вже так вийшло, що ви прийшли пізніше підняття завіси, не заважайте іншим, і займіть будь-яке вільне місце (якщо такі є). В крайньому випадку, якщо доведеться турбувати глядачів, вибачіться.

Коли ви проходите до свого місця, поверніться обличчям до сидячих. Чоловічий обов’язок – опустити сидіння крісла для дами, і тільки потім сісти самому.

Якщо ж вам доводитися пропускати тих, хто спізнився – встаньте, не показуючи ознак невдоволення.

Прийнято сідати чоловікові зліва від дами, однак, якщо дама захоче пересісти на більш зручне місце ліворуч, – кавалер, не замислюючись, поступиться ним.

Коли спектакль закінчився і актори виходять на сцену, кланятися, не можна підхоплюватися зі свого місця і бігти в гардероб. Звичайно, буває, що похід в театр необхідно перервати ще до завершення театральної дії, і вам потрібно піти раніше. Тоді слід останню дію вистави додивлятися ближче до виходу, щоб мати можливість тихенько піти.

Йти під час самого спектаклю вважається найбільшою невихованістю, тому, якщо вам потрібно буде перервати похід в театр, зробіть це заздалегідь, наприклад, під час антракту.

І остання порада для походу в театр: беручи в зал бінокль, ніколи не розглядайте в нього публіку. Це не виховано. Бінокль призначений тільки для того, щоб краще розглянути що відбувається на сцені.

Ну що ж, залишається сказати – насолоджуйтеся грою акторів!

Приємного походу в театр!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button