Різне

Рівень м’язової маси впливає на тривалість життя

miazyЗгідно з висновками зробленим групою шведських учених цілком реально передбачити загальну тривалість людського життя, спираючись тільки на те, наскільки сильно м’язи людини  були розвинуті в підлітковому віці.
Протягом 24 років група вчених проводила спостереження за більш ніж 1 мільйоном підлітків. У результаті виявилося, що слаборозвинені м’язи рук, ніг, а також недостатньо сильний хват безпосередньо пов’язані з ранньою смертю. Це ж відноситься і до людей, що страждають гіпертонією та ожирінням.

За твердженням фахівців стан м’язів людини безпосередньо вказує на загальний стан здоров’я. Тим не менш, цілеспрямоване збільшення м’язової маси не сприяє продовженню людського життя. Наявність м’язової сили дозволяло жити довше навіть людям,що  страждали надлишком ваги.

За весь час дослідження померло 2,3% обстежуваних чоловіків. Найбільш часто причиною смерті ставала отримана травма. Крім того причинами смерті були самогубство, рак, інсульт і різні хвороби серця. А ось підлітки з рівнем м’язового розвитку вище середнього на початок дослідження вмирали раніше визначеного терміну на 20-35% рідше.

А от молоді люди 16-ти – 19-ти років, що мали найнижчі показники розвитку м’язової сили, ризикували не дожити до 55 років.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button