Різне

В Омську планують першу виставку Instagram-фото

foto_cikavosti_06.10.2014-01_resizedПрийом заявок почався на конкурс Instagram-фото в Омську. Приймаються знімки людей, міста, природи, архітектури, просто веселих моментів з життя або улюблених тварин і їжі: риби і морепродуктів, салатів, шашликів і іншої смакоти. Виставку організовують в Будинку журналіста. Серед конкурсантів беруть участь не тільки жителі Омська, а й жителі інших міст. Наприклад, фірма, в головну діяльність якої входитьhttp://www.i-brunch.ru/, також направила фото, на якому зображені їхні м’ясо і субпродукти.

За розповідями ініціатора виставки, ідея прийшла спонтанно, коли дівчина сама фотографувала на камеру телефону навколишні пейзажі. Це трапилося на трасі з Омська до Новосибірська, коли вона прямувала додому і везла все для готування, щоб нагодувати близьких. Вона зупинилася, щоб зняти фото і саме в цей момент вирішила показати світові красу, яку люди самі не завжди помічають.

Для виставки буде вибрано 200 унікальних робіт, які зможуть побачити всі бажаючі з 7 по 8 листопада. Фотографії будуть розбиті по різноманітним номінаціями і в кожній з яких, виберуть переможця. В день відкриття пройде привітання та нагородження переможців. Всі питання є можливість задати організаторам виставки через офіційний сайт або в групі ВКонтакте.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments