Людина

7 дивовижних властивостей, які притаманні усім власникам псів

Дивовижні факти про собак та їх господарів.

Сотні років тому пси еволюціонували від вовка і стали жити поряд з людьми. З тих пір у багатьох будинках з’явилися ці віддані захисники, які з задоволенням підкоряються людині. Проживаючи пліч-о-пліч з собаками, змінилася і людина. Дослідники виявили 7 дивовижних властивостей, які притаманні всім власникам чотириногих.

1. Споріднені душі

Собаки схожі на своїх господарів.

Людина підсвідомо вибирає пса з певними якостями, які властиві йому самому. Наприклад, власники ретриверів відрізняються надмірною добротою і довірливістю. Любителі маленьких собачок, таких як Мопси та Чихуа-хуа, найчастіше люди творчі і делікатні. Люди, які вибирають мисливських собак, – постійні і врівноважені.

2. Люди впевнені, що їх пес розуміє людську мову

Собаки тонко відчувають настрій свого господаря.

Слід зауважити, що ця риса властива власникам будь-яких тварин, але «собачники» частіше за інших розмовляють зі своїм вихованцем, і вони впевненні, що пес їх розуміє. Однак, це припущення помилково, собаки реагують на голос людини, інтонації і тембр, але саму суть слів вони не сприймають. Тобто ваш песик швидше вловлює емоцію, а не текст.

3. Собаківників часто відвідує почуття провини

Господарі намагаються проводити більше часу зі своїм улюбленцем.

Майже всі власники собак відчувають почуття провини перед своїми вихованцями за довгу відсутність або брак вільного часу і намагаються компенсувати це смачними ласощами, іграшками або додатковими прогулянками.

4. Власники собак уникають господарів кішок

Власники собак погано ставляться до кішок.

Людина, у якого живе пес, – повна протилежність власнику кішки. Таким людям складніше знайти спільну мову. Це пов’язано з тим, що любителі собак більшу частину часу проводять на вулиці і спілкуються з такими ж собаківниками.
[ads2]

5. Людина захоплюється поведінкою своєї собаки

Пес – це та ж дитина, яка потребує похвали.

Спостерігаючи за тренуваннями собак, можна помітити, що незалежно від того наскільки успішно пес пройшов смугу перешкод, господар зустріне її з посмішкою і похвалою. Власники собак із задоволенням хвалять своїх улюбленців за будь-які прояви охоронних якостей і всілякої допомоги.

6. Людині цікаво, як довго його собака здатна грати

Собаки – це вічні двигуни, які готові до розваг в будь-який час.

Ця таємниця турбує багатьох собаківників, як їх пес може розважатися з палицею або м’ячем цілу вічність. Середньостатистична собака може грати в гру протягом декількох годин, тоді як господар приділяє активному відпочинку 15 хвилин і відчуває себе змордованим.

7. Собаки завжди з нетерпінням чекають повернення свого господаря

Собака – найбільш віддана істота.

Власники собак впевнені, що їх улюбленець завжди з нетерпінням чекає їхнього повернення. Історія описує безліч зворушливих зустрічей людини і пса через довгий час. Посилаючись на це, люди абсолютно впевнені, що їх пес жахливо страждає у відсутності господаря і з нетерпінням чекає зустрічі. Для всіх собаківників очевидно, що вони – це центр Всесвіту для своєї собаки.

Собаки – найбільш дивні і велелюбні істоти. Подивіться, як зворушливо вони грають з малюками:

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button