Фото

7 креативних ґаджетів для кухні

1. Вимірювач для спагетті

Молодим господиням на замітку. Скільки спагетті варити сьогодні, щоб і зайвого не залишилося, і на всіх вистачило? Можна, звичайно, відміряти «на око», але навіщо ці «чаклування», коли дизайнери придумали відмінний девайс, який допоможе визначити точну кількість продукту?

2. Витискувачі кетчупу

А цей девайс порадує маленьких кулінарів. І напевно приведе в жах їх батьків. Кому додати кетчупу, який виглядає як кров, що витікає з рота чи носа мультяшного персонажа, дивною насадки на пакет з приправою?

3. Витискувачі лимонного соку

На тлі вищеописаного девайса, ручна соковижималка для цитрусових, зокрема, лимонів, виглядає більш ніж серйозно і практично. Сік -фреш до сніданку, а згодом — треноване рукостискання забезпечені.

4. Ніж для кавунів

Не тільки зручний і практичний, але й дуже привабливий, «літній» девайс, що нагадує кавунову часточку. Втім, навіщо про нього читати, якщо все можна побачити своїми очима?

5. Ніж для авокадо

Ні, чистити цей корисний фрукт з величезною кісточкою доведеться все ж звичайним ножем. Але коли потрібно буде порізати м’якоть на акуратні кубики, цей ніж — сітка дуже знадобиться.

6. Насадка на пивну банку

Не спорю, що є люди, які вважають за краще жувати шашлик безпосередньо з шампура, і пити пиво безпосередньо з пляшки або банки. Але для тих, хто вважає, що найсмачніше пиво п’ється все ж зі спеціального пивного кухля, ось отзывы дизайнери придумали насадку- «носик» на бляшану банку. Щоб не пролити ні краплі дорогоцінної рідини.

7. Насадка на пляшку з молоком

Для тих же, хто віддає перевагу втамовувати спрагу (або голод) молоком — інша насадка, у вигляді коров’ячої голови. «А чи багато корова дає молока ? — Не видоїш за день — втомиться рука.»

Кнопка «Наверх»
Закрыть