Фото

В Амстердамі встановили перший в світі сталевий міст, надрукований на 3D-принтері

В районі червоних ліхтарів Амстердама був встановлений перший в світі сталевий міст, надрукований на 3D-принтері. Його створила голландська компанія MX3D.

Imperial College London

Однак міст примітний не тільки тим, що його надрукували. Його поверхня оснащена величезною кількістю датчиків, які «створюють віртуальну модель» для вивчення руху по конструкції. Дослідники з Імперського коледжу Лондона будуть використовувати дані з моста для виміру, моніторингу та аналізу його характеристик протягом чотирьох років.

Imperial College London

Мережа датчиків дозволить інженерам вимірювати «стан здоров’я» конструкції в режимі реального часу, відстежувати, як вона змінюється протягом терміну служби, і розуміти, як громадськість взаємодіє з інфраструктурою, надрукованій на 3D-принтері.

Imperial College London

Цей проєкт дуже важливий з точки зору майбутнього розвитку 3D-друку великих конструкцій. Датчики допоможуть відповісти на питання про довгостроковість таких моделей. Сам міст створювався протягом пів року, його друкували шар за шаром, шляхом нашарування металевих шарів один на одного. Його довжина становить 12 метрів, а на створення пішло 4,5 тонни нержавіючої сталі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button