Головна / Фото / 7 жахливих фотографій, які демонструють шкоду, що завдає пластик живій природі

7 жахливих фотографій, які демонструють шкоду, що завдає пластик живій природі

Черепаха — жертва пластикового кільця.

Пластик завдає величезної шкоди дикій природі. Проблема не тільки в тому, що пластик ніколи не зникне з навколишнього середовища. Проблема ще й у тому, що пластикове сміття часто травмує, калічить і вбиває тварин. У нашому огляді жахливі кадри того, як тварини стали жертвами людської безпечності.

1. Їжаки та інші дрібні тварини

Єжи у мережі з пластику.

Цей їжак потрапив в «сітку» із пластику. Позбутися без допомоги людини від настирливого сміття тварина вже, швидше за все, не зможе. Не виключено, що бідному їжаку доведеться так прожити до кінця своїх днів.

2. Дельфіни та інші кити

Дельфін і сміттєвий пакет.

До цього дельфіна «пристав» сміттєвий пакет. Ситуація насправді ще не критична і морському ссавцю може пощастити позбутися сміття на якомусь підводному віражі.

3. Гагарка

Гагара і кулька.

Ця гагарка якимось чином потрапила лапами в недоноски від надувних кульок. Можливо, птах зіткнулася з кульками в повітрі, і вони лопнули, а може їй просто не пощастило під час пішої прогулянки. У будь-якому випадку саме цьому птаху пощастило зустріти фотографа, який її врятував.

4. Срібляста чайка

Срібляста чайка з пакетом.

Цій сріблястій чайці не пощастило — вона підчепила «паразита» у вигляді старого сміттєвого пакету. Пакет причепився не до лап птиці, а до її пір’я, що значно ускладнює ситуацію з позбавленням від нього без наслідків.

5. Баклан

Баклан в сітці.

Баклан заплутався в старому фрагменті сітки. Швидше за все, бідолашний птах проживе зі сміттям на тілі до кінця своїх днів. Цьому баклану дуже пощастить, якщо сітка не стане приводом або причиною його загибелі.

6. Черепахи

Черепаха — жертва пластикового кільця.

Через свій малорухливий спосіб життя черепахи, можливо, страждають від сміття більше від інших. Ось ця черепаха потрапила в пластикове кільце будучи ще маленькою і виросла з ним. В результаті цей «паразит» деформував панцир тварини і всі внутрішні органи.

7. Качки

Качки — жертви пластикового сміття.

Качки, що мешкають на озерах, дуже часто стають жертвами пластикового сміття. Воно чіпляється за їх шиї, лапи і оперення. Нерідко такі пластикові шкідники стають причиною загибелі птахів.

Натхнення: www.ecobyt.ru