Різне

9 цікавих та пізнавальних фактів про наших дітей

dity011. У квітні 1987 року в США за один день офіційно зникло сім мільйонів дітей. Пов’язано це було не зі страшним захворюванням або природним катаклізмом, а всього лише із змінами в податковому законодавстві. Згідно з новими правилами всіх дітей було необхідно ідентифікувати. До цього громадяни заповнювали графу “Утриманці” в податковій відомості на свій розсуд і ця інформація абсолютно ніким не перевірялася. А відповідно чим більше дітей, тим менше податків.

2. Фраза «хлопчик для биття» народилася в Англії в далекому п’ятнадцятому столітті. Так як спадкових принців було заборонено фізично карати, всі побої діставалися спеціальним хлопчикам, які виховувалися разом з юними монархами. Покарання було досить ефективним. Так як маленьким принцам дозволялося грати тільки з «хлопчиками для биття», між дітьми встановлювався тісний емоційний зв’язок.

3. У сімнадцятому столітті Людовик XIV наказав переглянути всі книги в королівській бібліотеці і відібрати кращі твори давньоримської і грецької класики з пристойним змістом для свого сина. Правлячий монарх не врахував тільки, що книжок у книгосховищі було дуже багато. На виконання королівського наказу знадобилося 28 років.

4. У всі деталі конструктора «Лего» додано спеціальну речовину, яка добре просвічується на рентгені. Робиться це на випадок, якщо дитина випадково проковтне невеликий елемент.

dity02

5. Корейські діти документально завжди на рік старше своїх ровесників з інших країн, так як дев’ять місяців проведених в утробі матері теж заносять їм у вік. На фізичний розвиток дітей цей факт ніяк не впливає.

6. Англійський монарх Генріх VI був першим королем, який дозволив себе шльопати. Це був самий перший указ дев’ятимісячного монарха, завірений відбитком великого пальця. Але подібного привілею була удостоєний лише одна людина-няня маленького Генріха Аліса Батлер.

7. Останнім часом в Америці найпопулярнішими іменами для хлопчиків стали «Лексус» і «Найк», а для дівчаток – «Армані» і «Шанель».

8. Китай – найбільш густонаселена країна світу, тому процес дітонародження тут регулюється. Сімейним парам дозволено мати не більше однієї дитини.

9. На шкільних велостоянках в Японії завжди можна побачити дві таблички. На першій намальовані два акуратно поставлені велосипеди і напис «Так велосипеди ставлять хороші діти», на другій – недбало кинуті велики і підпис «Так хороші діти не ставлять».

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button