Інтернет

90% блокчейн-стартапів живуть не довше року

Згідно зі звітом компанії Deloitte, у 2016 році було запущено більше 26 тисяч нових проектів на базі технології блокчейн. Однак лише 8% з них досі активні, пише The Next Web.

У звіті «Еволюція технології Blockchain» найбільшої консалтингової компанії Deloitte говориться, що в 2016 році на популярній платформі для розробників GitHub було запущено більше 26 тисяч нових проектів на блокчейні. Така кількість проектів стала рекордним за весь час існування технології. Для порівняння, в 2015 році їх було всього 15 тисяч. Але вже в першій половині 2016 року на платформі було зареєстровано майже 25 тисяч проектів. Проте більшість з них — близько 92% — в підсумку, перестали оновлюватися, стверджують у Deloitte.

«Сувора реальність проектів з відкритим кодом полягає в тому, що більшість з них не живуть і року, — говориться в дослідженні. — Та проекти на блокчейні не виняток. Тільки 8% з них ми можемо назвати активними — це ті, що оновлювалися принаймні один раз за останні шість місяців».

У доповіді також зазначається, що організації, які спеціалізуються на блокчейні, такі як Bitcoin і Go Ethereum, є винятком, оскільки їхні проекти, на відміну від більшості, залишаються активними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button