Авто

У Дубаї створять найшвидший суперкар в світі потужністю 5 000 к. с

Не всі автовиробники женуться за економічністю і екологічністю машин. Як пише Popular Mechanics, автомобільний стартап з Дубая планує побудувати найшвидший і найпотужніший автомобіль в світі. Для досягнення мети був розроблений спеціальний 12.3-літровий, quad-turbo двигун.

Дубайська компанія Devel Sixteen була заснована чотири роки і з самого початку поставила амбітну мету — створити суперкар потужністю 5000 кінських сил, що розвиває швидкість 500 км/год, Як очікується, 14 листопада на автосалоні в Дубаї буде представлено робочий прототип автомобіля.

Публіці ще належить побачити суперкар Devel Sixteen, і багато хто сумнівається в його можливостях. Однак, неймовірний двигун V16, на якому базується його робота, реальний. Відео цього 12,3-літрового двигуна, який подолав рубіж в 4000 кінських сил, вперше з’явилося в 2015 році. Він був спроектований мічиганською компанією Steve Morris Engines.

Devel Sixteen оголосив про співпрацю з італійським виробником Manifattura Automobili Torino. Раніше MAT вже працювала над створенням кількох суперкарів й володіє досвідом, який дозволить зробити Devel Sixteen реальністю.

У світі електромобілів також створюються суперкари. Lamborghini представила концепт автомобіля Terzo Millennio, що працює на суперконденсаторах.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button