Інтернет

Як вибрати хостинг для сайту

Після того як сайт готовий, його необхідно розмістити на просторах інтернету. Перш за все, для цього необхідно вибрати майданчик – хостинг.

Деякі, розміщують сайт на домашньому комп’ютері, але це рішення не тільки ненадійне але має безліч обмежень, а також економічно невигідно. Тому необхідно звернутися в хостингову компанію, яка надає в оренду потужності для розміщення сайтів.

22-05-15-foto-600x384-1

Завдання хостингової компанії забезпечити цілодобовий доступ до сайтів клієнтів з любої точки світу. Більшість сайтів не вимагають для своєї роботи цілого сервера. Вони прекрасно працюють на так званому віртуальному хостингу, де на одному сервері розташовуються сотні або навіть тисячі сайтів.

Купуючи віртуальний хостинг, ви купуєте деякі ресурси сервера – дисковий простір, трафік, можливість виконувати скрипти на сервері або створювати бази даних. Завдяки низькій ціні і досить широким можливостям саме віртуальний хостинг вибирають більшість творців сайтів. Якщо ж з часом ваш сайт “виростає”, і вам бракує поужностей хостингу, рекомендуємо обирати виділений сервер від https://xserver.ua/ Спробуємо розібратися, як правильно вибрати віртуальний хостинг.

Технічні характеристики

Необхідно розуміти, що статичних сайтів на сьогодні залишилося дуже невелика кількість і ті, в своїй більшості створені досить давно. Сучасні сайти найчастіше працюють з використанням спеціальних систем управління вмістом (CMS), які вимагають певних ресурсів від хостингу.

Тому для початку визначіться з необхідними технічними характеристиками потрібної вам CMS. Також підрахуйте дисковий простір, який буде використовуватися вашим сайтом. Після цього можна переходити до наступного етапу вибору.

Локація

Від швидкості відкриття сайту залежить досить багато. Більшість відвідувачів просто підуть з сайту, якщо сторінки завантажуються тривалий час. Виходячи з цього, сайт краще розміщувати географічно не надто віддалено від основної аудиторії. Він буде відкриватися трохи швидше. Для сайтів орієнтованих на Україну і сусідні країни прекрасно підійде холдингова компанія з серверами в Європі, Росії, України, а от США, Японія і Сінгапур менш кращі.

Відгуки та думки користувачів

Незважаючи на те що багато відгуків накручуються за гроші, почитавши гілки на форумах веб-розробників можна скласти певну картину з думок реальних користувачів тієї чи іншої компанії.

Сертифікація розробника CMS

Пункт дуже важливий, якщо ви використовуєте вимогливі сучасні комерційні CMS. Це з великою ймовірністю гарантує, що сайт на сертифікованому хостингу буде почувати себе комфортніше.

Технічна підтримка

Перед замовленням задайте кілька запитань і поспілкуйтеся з технічною підтримкою провайдера. Зверніть увагу на швидкість відповіді, грамотність співробітників. Надалі саме технічна підтримка в першу чергу зможе допомогти вам при проблемах з сайтом.

Проаналізувавши всі ці пункти, ви оберете для себе кілька компаній, що підходять за параметрами. Додавши індивідуальні побажання, такі як вартості, варіанти оплати, наявності юридичної особи та інше ви зможете зробити правильний вибір хостингу для свого сайту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button