Авто

Airgas випробує «найпотужнішу» вантажівку Hyzon на водневому двигуні

Американська компанія Airgas випустить дві важкі вантажівки Hyzon Motors на водневих паливних елементах на маршрутах доставки балонів у районі Лос-Анджелеса, Каліфорнія.

Про це йдеться в пресрелізі компанії від 9 травня.

Hyzon має поставити одну вантажівку на паливних елементах потужністю 100 кВт і свою першу та “найпотужнішу” вантажівку на 200 кВт, які буде протестовано в комерційних цілях.

До 12 травня модель потужністю 100 кВт нині демонструватимуть на виставці Advanced Clean Transport (ACT) Expo в конференц-центрі “Лонґ-біч”

Директор відділу управління ризиками та корпоративної відповідальності в Airgas Браян Джонс пояснив, що пілотна схема відповідає цілям Airgas, які компанія ставить перед собою щодо вуглецевої нейтральності.

“Ми пишаємося тим, що одними з перших почали пілотувати важкі вантажівки на водневих паливних елементах, оскільки ми прагнемо постійно знижувати викиди вуглецю та збільшити використання альтернативних транспортних засобів із чистим паливом у нашому парку”, — сказав Джонс.

Зазначається, що транспортні засоби було розроблено в рамках програми Hyzon Repower. Після перероблення наявних дизельних вантажівок до системи паливних елементів, електричної трансмісії та сховища водню Hyzon у компанії стверджують, що вантажівки мають “схожі корисні навантаження, продуктивність і час заправки” із традиційними вантажівками на дизелі.

“Hyzon очолює перехід до нульових викидів, забезпечуючи комерційні транспортні засоби з водневим двигуном провідними технологіями на паливних елементах”, — додав керівник відділу розвитку бізнесу в Hyzon Motors USA Корі Чумакер.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button