Екологія

Альтанки-мегафони в естонському лісі, дозволяють чути світ

Вікно у світ.

Група естонських дизайнерів, випускників Академії мистецтв, створили цікаві альтанки в одному з лісів під столицею країни Таллінном. Головною особливістю створених місць для екологічно чистого дозвілля став не стільки їх неймовірний мінімалізм, скільки нестандартне використання законів фізики. Вся справа в тому, що завдяки своїй незвичайній формі альтанки підсилюють будь-які звуки, що проходять через них.

Унікальний спосіб прислухатися.
Зроблені альтанки були з дерев’яних дощок і покриті лаком для захисту від впливу різних проявів погоди. Всього було встановлено три альтанки у формі мегафона. Всі вони абсолютно ідентичні.
Унікальні альтанки-слухачі.

Така альтанка ідеально підходить для пікніка, так як може стати притулком для цілої групи людей. Сидіти можна як всередині, так і на краю альтанки. Незвичайна конструкція підсилює звуки і не тільки ті, що виходячи з неї, але й ті, що проходять через неї з боку лісу.

Альтанки для пізнання себе і природи.

Усередині дерев’яного притулку достатньо місця для того, щоб організувати місце пікніка в негоду. Воно також досить просторе для того, щоб розташуватися в ньому лежачи або напівлежачи.

Тікаючи від суєти.

Втім, використовувати незвичайні конструкції можна не тільки для «природного» відпочинку. Так, за словами творців, альтанки-грамофони можуть бути використані для різних культурних заходів у зонах відпочинку, так як з їх допомогою, природним чином можна посилювати музику і гучність співу людей.

Нестандартна зона відпочинку.

Натхнення: www.ecobyt.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть