Ґаджети

Apple Watch врятували життя літньої американки

Apple Watch можуть принести неоціненну користь «носіям». Пристрій далеко не марний – електронний браслет може навіть врятувати життя людині. Видання Life розповіло історію жінки із США, якій допомогли «розумні» годинни від Apple.

Apple-Watch-safe-2

Як розповів користувач Reddit під ніком Exjr, його мати, яка працює в американському готелі прибиральницею, страждає від алергії на деякі хімічні речовини в миючих засобах. Одного разу їй стало погано під час прибирання. Жінка відпросилася у роботодавця і побігла в найближчу аптеку, так як навіть невелике зволікання могло довести її до лікарні. Однак вона забула в готелі гаманець і смартфон.

Це могло стати фатальною помилкою, адже жінка абсолютно не розбирається в ліках: препарат завжди купував її син. Але подзвонити йому не було ніякої можливості. На щастя, саме в цей момент користувач написав своїй родичці SMS-повідомлення і запитав, як у неї справи.

Як не дивно, повідомлення дійшло до адресата: справа в тому, що годинник підключився до вайфаю готелю або аптеки, до якого колись вже підключався її смартфон. Завдяки цьому жінка продиктувала синові свою проблему, той моментально зателефонував  і допоміг вибрати потрібні ліки.

Однак на цьому проблеми не закінчилися, адже за засіб від алергії потрібно було заплатити. Молодий чоловік не розгубився: він швидко авторизировався в маминому профілі iCloud і виявив, що до системи Apple Pay підключена одна банківська картка, причому його самого. Тому він допоміг матері заплатити і поклав трубку, щоб оплата пройшла. Через п’ять хвилин жінка повзонила сина і сказала, що їй уже стало набагато легше.

«Якби у неї не було годин, я навіть не знаю, що могло б статися… Я радий, що купив їй Apple Watch», — підсумував exjr_.

У березні цього року датчик серцевого ритму Apple Watch врятував життя будівельнику з Канади. Натільний комп’ютер показав, що його пульс перевищив 210 ударів в хвилину, тому канадець звернувся в лікарню. Лікарі, які провели профілактичні дії, пояснили, що якщо б він не звернувся до лікарів, то швидше за все вночі стався другий напад і чоловіка вже не змогли б врятувати.

pulse-2

У минулому році широко обговорювалася історія американського школяра Пола Хоула, життя якого врятували завдяки Apple Watch. Пульсометр на годиннику попередив його про те, що з його серцевим ритмом щось не так. Підлітка терміново направили в госпіталь, де йому поставили діагноз рабдоміоліз — синдром, викликаний м’язовою травмою.

Apple-Watch-saved-high-1

Ця історія так зворушила очільника Apple Тіма Кука, що він особисто вирішив зателефонувати підлітку. У розмові з Полом гендиректор пообіцяв йому подарувати новий iPhone, а також пройти інтернатуру в Apple з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button