Фото

Американський фотограф зміг зафіксувати МКС на тлі Сонця і Місяця

Фотограф Ендрю Маккарті з Каліфорнії зміг зробити дивовижну серію знімків, на яких видно станція МКС на тлі Сонця і Місяця. Для того, щоб зловити потрібний момент, автор кадрів готувався кілька днів.

Andrew McCarthy

Ці кадри, безумовно, не можуть передати реальних розмірів МКС і космічних об’єктів, але поглянувши на них, буквально на секунду можна відчути мурашки від усвідомлення того, як же далеко змогла забратися людина!

Знімки були зроблені на задньому дворі Маккарті, але фотограф зізнався, що це було жахливо складно, адже МКС вирівнюється з Сонцем всього на секунду! Автор фотографій каже, що цей кадр став для нього одним з найскладніших за всю його кар’єру.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Andrew McCarthy (@cosmic_background) 9 Жов 2020 в 8:38 PDT

Своїми фотографіями Маккартні поділився на своїй сторінці в Instagram (@cosmic_background): «Цей знімок – результат планування, вибору часу і обладнання. Я використовував два телескопи з камерами, один з білим світлофільтром для деталізації МКС і сонячний телескоп для деталізації поверхні зірки ».

А всього через кілька днів Маккарті пощастило знову відобразити МКС, на цей раз на тлі крихітного півмісяця в нічному небі. «Я провів кілька годин в пошуках потрібного місця, сподіваючись викрити те, чого ніколи раніше не бачив: МКС, що проходить через тонкий, як бритва, півмісяць».

Американський фотограф зміг зафіксувати МКС на тлі Сонця і Місяця

Американський фотограф зміг зафіксувати МКС на тлі Сонця і Місяця

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button