Наука

Американський мільярдер заплатив за вічне життя 10 тисяч доларів

32-річний мільярдер зі США хоче, щоб його мозок був оцифрований. Сем Альтман готовий заплатити 10 тисяч доларів за вбивство і наступне вічне життя.

Молодий чоловік є керівником фонду венчурних вкладень Y Combinator. Співробітники Технологічного інституту Массачусетсу обіцяють в майбутньому розробити технологію перенесення скопійованої свідомості, збережених за спеціальними методиками тіл, на цифрові носії інформації. Процедура полягає у введенні в кров бальзамуючих речовин, що зберігають добровольців з придатним для наступних робіт мозком, але при цьому людина буде вже вважатися мертвою.

На даний момент таку послугу пропонує фірма Nectome, яка відверто попереджає про смертельний кінець після проведення маніпуляцій. Проте вже знайшлися 25 сміливців, яких даний факт не бентежить, багато хворіють невиліковними летальними хворобами. Сем Альтман жодних проблем у своїй молодому, багатому житті не відчуває.

Nectome не повідомляє точної дати початку своєї роботи, тим більше, що поки немає доведено працюючих технологій зняття інформації з нейронних зв’язків для отримання спогадів і створення цифрової копії особистості. Зараз у деяких штатах дозволена евтаназія, тому така послуга буде цілком легальна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button