Всесвіт

Вчені назвали місця у Всесвіті, де можуть бути інопланетяни

Американським вченим стало відомо про три місця в космосі, де можуть бути інопланетяни. Виділяють супутники Сатурна і Юпітера, і планують повністю розвідати все до 2020 року.

Як розповів один з учених NASA Чарльз Елачі, на сьогоднішній день у вигляді безлічі випадків, які вказували на присутність невпізнаних літаючих об’єктів і позаземних цивілізацій, велика кількість науковців з усього світу бажають довести і перевірити це. Тим більше, зараз є всі можливості для здійснення.

За словами вченого, трьома місцями є такі супутники, як Європа, Титан і Енцелада. Саме тут присутні річки, моря і озера, що складаються з вуглеводню. На супутнику Європа існує океан з води, покритий великим шаром льоду, і на думку багатьох дослідників звідси могло еволюціонувати життя.

Здійснювати доказ хочуть за допомогою польоту апарату Europa Clipper з вбудованим радаром, який і повинен допомогти у вивченні. Крім анонсованих супутників, планують також дослідити також Каллісто і Ганімеду.

Особливо багато запитань було адресовано науковцям з приводу вивчення ще й Марса, але, як припустив Чарльз Елачі, там немає життя, а з знахідок можливі тільки останки організмів, що мешкали багато років тому.

Кнопка «Наверх»
Закрыть