Технології

Amtopus пропонує біорозкладне пакування з фруктів

Упаковку від Amtopus не можна вживати в їжу, але вона може стати непоганим добривом для рослин і навіть їжею для тварин.

Amtopus предлагает биоразлагаемую упаковку из фруктов

Німецька компанія Amtopus в даний час шукає рішення проблеми з упаковкою для їжі. Звична для всіх упаковка — пластик, він має ряд переваг у порівнянні з будь-якими іншими матеріалами, але в той же самий час завдає непоправної шкоди екології. Щоб вирішити проблему компанія розробляє нову біорозкладне пакування для їди, повідомляє fainaidea.com

Технологія, яку розробляє Amtopus передбачає використання вторсировини, начебто абрикосових кісточок, обрізків фруктових, морських водоростей та багатьох інших продуктів, які можна висушити, подрібнити і відправити в сопло 3D-принтера для подальшого створення необхідної тари.

У компанії вже є певні успіхи в цьому починанні, і в одному з експериментів зі створенням біологічно розкладного пакування, фахівці з’ясували, що на роздрукування упаковки розміром з взуттєву коробку йде три години. Безсумнівно, з огляду на сучасні потреби в пакувальних матеріалах, три години — це багато, тому не може бути мови про покриття попиту на упаковки використовуючи дану методику. Тим не менш, фахівці не впадають у відчай і шукають способи скорочення часу на виробництво такої упаковки, щоб вивести її на ринок.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button