Технології

Як справи у Windows 10?

Операційна система Window 10 викликає у людей змішані почуття, однак, незважаючи на критику, яка більш або менш виправдана, популярність нової ОС від Microsoft продовжує зростати. Останні статистичні дані показують, що нова ОС постійно і щомісяця залучає нових користувачів. Хоча динаміка серйозно знизилася в порівнянні з тим, що було на старті продажів.

8712001ee7886cd993c31dcc68ee1500

Дані аналітичного агентства StatCounter, наприклад, показують, що Windows 10 вдалося за чотири місяці з моменту її релізу відвоювати до теперішнього часу 10 відсотків ринку операційних систем, що робить її третьою в списку найбільш популярних ОС у світі для персональних комп’ютерних систем. Для когось видасться, що цифри зовсім не вражають, однак подолання 10-процентного кордону для Microsoft є дуже важливим, особливо якщо врахувати, що в новій ОС всього 4 місяці від народження.

До теперішнього моменту Windows 10 змогла перевершити за популярністю такі операційні системи, як Windows XP і Mac OS X, однак головним конкурентом для неї, як і раніше залишається незламний титан в особі Windows 7, який продовжує лідирувати в списку найбільш популярних ОС.

Слід зазначити, що для Microsoft є першочерговим пріоритетом знизити популярність Windows 7 перед тим, як офіційна підтримка ОС припиниться в 2020 році. Крім цього, компанія також продовжує «умовляти» користувачів Windows XP перейти на нову ОС, «лякаючи» їх очевидними проблемами з безпекою застарілої операційної системи.

Частка на ринку операційної системи Windows 7 в даний момент становить 49,31 відсотка. На другому місці розташовується Windows 8.1 зі своїми 13,05 відсотка. Третє місце дістається Windows 10, якій вдалося переконати в своїй привабливості 10,17 відсотка власників персональних комп’ютерів.

Знову ж таки, все, що показують зараз ці цифри, — це те, що у Windows 10 поки немає шансів проти колоса в особі Windows 7, проте показник популярності останньої вперше за довгий час знизився нижче 50-відсоткової межі, що може бути знаком того, що нова ОС все-таки внесла свій внесок у розподіл сил.

Чи зможе Windows 10 нав’язати пряму боротьбу Windows 7 і стане вона в кінцевому рахунку найпопулярнішою ОС — залежить від користувачів. Однак і Microsoft грає тут далеко не другорядну роль. Наступні оновлення для Windows 10 мають критичне значення, тому редмондській компанії слід підходити до цього питання дуже серйозно і ґрунтовно.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button