Здоров'я

Аналіз крові у дітей можна замінити аналізом сліз

Аналіз крові у дітей можна замінити аналізом слізВчені Мічиганського технологічного університету дійшли дивовижного відкриття: щоб провести діагностику стану дитячого організму, зовсім необов’язково брати на аналіз кров. Її легко зможуть замінити … сльози. По складу слізної рідини можна визначити, чи достатньо вітамінів отримує дитина, при цьому пацієнту не доведеться плакати. Для аналізу застосовують спеціальну смужку, яка розміщується під нижнім вічком і вбирає очну рідину. Це чудова альтернатива досить болючою для дітей процедурі забору крові, впевнені вчені.

В ході експерименту дослідники зуміли визначити рівень багатьох вітамінів у випробовуваних за допомогою аналізу слізної рідини. У майбутньому експерти планують створити такий метод діагностики, який дозволив би встановити кількість всіх вітамінів в організмі людини, а також сконструювати невеликий прилад для цих цілей.

На думку вчених, аналіз на вітаміни – дуже важлива і потрібна процедура. Як правило, маленькі діти не страждають від дефіциту вітамінів, проте в деяких країнах близько 40 % дітей відчувають нестачу в поживних речовинах. Найчастіше це може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Тому необхідно на ранніх стадіях виявляти вітамінний дефіцит і призначати відповідне лікування.

Натхнення:


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button