Авто

Анонс нового легкого круізера від компанії Kawasaki — Vulcan S

Попередні технічні деталі і фотографії дають можливість скласти первинну думку по очікуваного дебютанта наступного року. Виробники постаралися надати моделі унікальність, власний стиль, який дозволить вигідно виступити в сегменті на ринку. Поєднання класичних технологій та інноваційних матеріалів забезпечує не тільки зручний засіб для поїздок в межах міста, але і для переміщень на довші відстані.

foto_cikavosti_21.10.2014-01-01_resized

В якості рушійної сили інженери вирішили використовувати двоциліндровий двигун з об’ємом шістсот сорок дев’ять кубічних сантиметрів. Аналогічний мотор встановлюється і на моделі Versys 650 і ER6n / f. Для круізера збільшили тягу на низьких і середніх оборотах. В основі гальмівної системи використовували передні два 300-мм диски і один задній 250-мм. Мінімальна вага мотоцикла Vulcan S не спорядженної версії без ABS становить 225 кілограмів, з нею 228 кілограмів — не набагато більше.
[ads1] Читайте також: Kawasaki продемонструвала оновлений мотоцикл Versys 650

Ходова частина представлена стандартною перевіреною телескопічною вилкою попереду. А ось задня підвіска була змінена інженерами — один-єдиний амортизатор винесли трохи вправо і розташували майже горизонтально. Цей крок дозволив звільнити місце під двигуном, щоб можна було встановити систему глушника. Одночасно, хід мотоцикла обіцяє бути більш плавним, і пілотові буде зручніше керувати круїзером.

foto_cikavosti_21.10.2014-01-02_resized

Натхнення: uincar.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть