Технології

Анонсовано кухонний гаджет, що збирає до 19 літрів питної води з повітря

Компанія DrinkingMaker представила новий кухонний гаджет, здатний виробляти питну воду з повітря. Пристрій під назвою “The Next-Gen 3-in-1 Atmospheric Water Dispenser” (AWD) привернув значну увагу на краудфандинговій платформі Indiegogo, зібравши понад 2200% від початкової суми збору за 2 тижні до завершення кампанії. Наразі невідомо, чи справді гаджет такий гарний, як стверджують його творці, – його поставки почнуться восени. Однак він у 5-10 разів дешевший за конкурентів, що працюють за аналогічним принципом.

AWD розміром з кавомашину. Пристрій витягує вологу з повітря і пропускає її через шестирівневу систему фільтрації, що складається з бавовни, активованого вугілля та інших матеріалів. Після цього вода обробляється ультрафіолетовим світлом, знищуючи 99,9% мікробів. На додаток до цього гаджет оснащений HEPA-фільтром для очищення повітря.

Він доступний у двох варіантах: Primary Edition ($329), який виробляє до 14 літрів води на день, і Pro Edition ($339), що забезпечує до 19 літрів води на день. Додаткова сонячна панель дає змогу використовувати AWD в умовах кемпінгу, щоб мати доступ до чистої води на природі.

Крім виробництва питної води та очищення повітря, пристрій може збагачувати воду різними мінералами за допомогою спеціальних картриджів (вони продаватимуться окремо), а також здатний швидко – всього за кілька хвилин – охолоджувати воду, що подається, до крижаної.

У заданій ціновій категорії у пристрою немає конкурентів. Раніше іншою групою розробників було заявлено випуск пристрою для отримання води з повітря Watergen Mobile Box, здатного виробляти 20 літрів води на день. Однак вкрай висока ціна – $3 тис. – мабуть, не дала змоги запустити продукт у виробництво через відсутність попиту. А за пару інших аналогів, доступних на Amazon, просять $1790-1945, що також вкрай дорого для подібних пристроїв.

Перші поставки AWD очікуються у вересні 2024 року. Експерти з цікавістю чекають, чи виправдає гаджет надії споживачів. Якщо все так добре, як описує виробник, прилад стане в пригоді великим сім’ям і мандрівникам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button