Технології

Літак Solar Impulse перетвориться у висотний безпілотник

Організатори відомого проекту Solar Impulse оприлюднили деякі деталі і подробиці свого чергового проекту.

Новий безпілотний варіант літака Solar Impulse буде істотно відрізнятися від його пілотованих попередників. Він буде здатний курсувати протягом тривалого часу, яке вираховується місяцями, на висотах близько 20 кілометрів, там, де сонячні батареї літального апарату будуть здатні виробляти більшу кількість енергії, а сам апарат практично не буде схильний до впливу несприятливих метеорологічних умов.

Це буде безпілотний варіант літака Solar Impulse 2, — розповів інженер і пілот Андре Боршберг (Andre Borschberg) на прес-конференції, що проходила нещодавно в Женеві, — Під час нашого кругосвітнього польоту ми продемонстрували, випробували і допрацювали ряд екологічно чистих технологій. Тепер же настав час почати використовувати їх на практиці.

Коло завдань, які зможе вирішувати висотний варіант літака Solar Impulse, надзвичайно широкий. Він зможе нести на своєму борту комунікаційне обладнання, яке буде забезпечувати інтернет-покриття в найбільш важкодоступних районах, апаратуру для спостереження, яка дозволить відстежувати, що відбувається на поверхні, і вимірювальне обладнання, яке дозволить збирати наукові дані різного плану, починаючи від метеорологічних даних і закінчуючи даними про інтенсивність і склад потоків падаючих на Землю космічних променів, повідомляє altenergiya.ru

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button