Людина

Антидепресанти впливають на моральні принципи чоловіків і жінок

Згідно інформації, отриманої від наукових працівників, використання антидепресантів може вплинути на моральні принципи чоловіків і жінок.

d8c7db39f0f0b8d4e1f2b68c7498c6c8

Зокрема, як повідомили дослідники, їм вдалося реалізувати комплекс лабораторних та клінічних дослідів, результати яких дозволили фахівцям зробити цікавий висновок. Завдяки новим науковим проектам, лікарі змогли зафіксувати, що вживання засобів від депресії згубно відбивається на культурних особливостях людей.

Провідні дослідники з Оксфордського університету спільно з медиками з університету коледжу Лондона провели кілька дослідів, в рамках яких вони аналізували рівень терпимості представників слабкої і сильної статі до больового порогу і нанесення шкоди іншим людям. Слід зауважити, що всі добровольці приймали антидепресанти. У здійсненні випробувань вчені задіяли 175 респондентів.

Виявилося, що учасники, які використовують таблетки, були готові запропонувати велику суму грошей за те, щоб обмежити себе від больових відчуттів. Таким чином, різного роду антидепресанти впливають на поведінку хлопців і дівчат. При цьому, у випадку екстреної ситуації добровольці рятували тільки своє життя, забуваючи про життя партнера.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button