Людина

Мозок кожної людини унікальний, як відбиток пальця

«Ми всі шаблонні в якійсь мірі, але і унікальні в результаті сплетіння наших генів і нашого досвіду, що працюють разом», — повідомив Девід Іглман, нейробіолог з медичного коледжу Бейлор.

Кора мозку змушує нас рухатися, скронева частина допомагає спілкуванню, мигдалина відповідає за емоційний стан. Але варто збільшити взаємодію між мигдаликами і виходить індивідуальна особистість.

Дослідження, опубліковане в журналі Nature Neuroscience, ставить цю унікальність в новому світлі. Дослідники Єльського університету довели, що мозок має «особливий профіль» (bitumen emulsion), який належить лише йому. В експерименті був використаний апарат ФМРТ (функціональної магнітно-резонансної томографії), який спостерігав ділянки активності мозку і зв’язки між різними активними регіонами мозку.

«Насправді, виявляється, що припливи і відливи мозкової діяльність — як відбитки пальців: кожна людина має власний шаблон», написала провідний автор Емілі Фін, аспірант Єльського університету.
т Фінн і її команда також в змозі обчислити здатність мозку логічно мислити і гнучкість інтелекту.

Іглман продовжує досліджувати у своїй книзі стосунки між мозком і власним «Я»: «Трильйони нових зв’язків постійно формують нові види, відмінності та форми, а це означає, і не факт, що є можливість того, що одного разу ви будете існувати знову в іншій формі. Ви – індивідуальні!»

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button