Людина

Вчені з’ясували, що обійми дуже корисні для людини

Після проведення дослідження стало відомо, що обійми набагато корисніші, ніж це здається на перший погляд. Як з’ясувалося, що вони мають як фізичний, так і психологічний вплив.

bf343d8309f445e5e188e45913771099

На думку фахівців, великий психологічний вплив обумовлений тим, що під час обіймів в людському організмі виділяються речовини, що впливають на настрій, почуття довіри, на прийняття рішень і т. д. Як стверджують вчені, якщо людина дозволяє комусь себе обійняти, то вона йому довіряє, навіть якщо вона цього не розуміє. Несподівані обійми сприяють викиду адреналіну і окситоцину в організмі, що також викликає в людини радість і доброту.

Дослідники проводили експеримент за участю групи добровольців, щоб дізнатися, як обійми впливають на здоров’я хворих людей. Попередньо вони були розділені на дві групи. Учасники першої групи щодня регулярно обіймалася з рідними і близькими людьми, чужими і знайомими, а другої – ні. Як з’ясувалося, що учасники першої групи набагато швидше подолали захворювання. Вчені стверджують, що обійми можуть допомогти одужати, підвищити свою самооцінку і тримати себе в тонусі.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button