Різні цікавинки

Як позбутися алкогольної залежності

zaleznist_alkoholiu_250Пристрасті або залежність, ось в чому питання. Коли та сама грань залишається далеко позаду, і людина втрачає контроль над своїм життям? Важке питання, мабуть, це відбувається непомітно. Наче хтось штовхає в спину. А людина крок за кроком підходить до краю прірви, на дні якої абсолютне ніщо. Саме в такій ситуації доводиться наважитися на лікування алкоголізму.

Починається все банально, коли погано, склянка віскі може допомогти забутися на пару годин. Раз за разом потрібно все більше цього чарівного напою, який відкриває дорогу до забуття. І весь зовнішній світ відчувається, немов через пелену. Біль, гіркота, страждання притупляються, відходячи на другий план. Тільки десь глибоко всередині криється розуміння того, що все це тимчасово, і рано чи пізно прийде час прокинутися.

Коли своїх сил для такого кроку недостатньо, і вихід із запою, здається неможливим, потрібно звернутися за допомогою до близьких, друзів, родини. Тільки разом можна подолати цю проблему.

На пізніх стадіях захворювання власних сил недостатньо. Неважливо наскільки сильна підтримка близьких, необхідна все ж спеціалізована допомога. Центр Дар надає всім своїм клієнтам повну анонімність.

Особистий досвід говорить – метод Довженка це прогресивна система лікування, яка поєднує в собі як медикаментозну складову, так і психологічні тренінги. Все це дає сильний і стійкий ефект. Але це не означає, що можна розслаблятися. Необхідно прийняти як факт одну просту істину – колишніх алкоголіків не буває. Кожен день це боротьба зі своїми внутрішніми демонами. І коли особливо важко, можливість поспілкуватися з людиною, якій вже одного разу допомогли, дорогого коштує. Тому центр Дар, а точніше, фахівці які працюють у ньому повною мірою використовують метод Довженка, закладаючи в підсвідомість пацієнта страх і відразу перед спиртними напоями. Для більшої ефективності можна додати медикаментозну підшивку.

Багатьом може здатися, що лікування алкоголізму в Києві, це справа виключно самих людей. Але це не так. Головний страх криється в тому, що слабкість стане доступна громадськості. Але неможливо самостійно зробити все, що необхідно для одужання. Саме тому потрібно задавати правильне питання – как избавиться от алкогольной зависимости в медицинском центре. Фахівці компанії Дар, можуть довести свою спроможність реальними людьми, які вже пройшли терапію і побороли свою залежність. Комбінація ж двох методів лікування дозволяє досягти вагомих результатів за короткий період часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button