Різні цікавинки

5 причин, чому варто вчити іноземні мови

Якщо ви зачаровані культурою іншої країни або розглядаєте питання про вибір іноземної мови для навчання в школі чи для майбутньої професії, вивчення нової мови передбачає довічну вигоду. Технології та глобалізація дозволяють спілкуватися з іншими людьми по всьому світу, як ніколи раніше. Якщо у вас не було можливості для вивчення іноземної мови раніше, ось п’ять причин, чому варто почати вивчення зараз, не відкладаючи на потім:

foto_cikavosti_23.10.2014-03_resized

1. Навчання ніколи не було настільки доступним і легким

В минулому ентузіастам мов доводилося займатися в спеціальних школах, у класах, шукати приватних репетиторів. Сьогодні ж, завдяки унікальним досягненням в області високих технологій, ми може вивчати мови, отримувати практику спілкування з носіями цих мов, не виходячи з дому за допомогою таких програм, як Skype, ooVoo, Viber і ін.

2. Вивчення культури інших країн

Як тільки ви починаєте розуміти нюанси досліджуваної мови, ви повільно, але впевнено починаєте розуміти культуру даної країни. Знання мови, що вивчається відкриває двері до його народу, дозволяє читати книги, слухати пісні мовою оригіналу, сприймати на слух розмову носіїв мови, що збагачує словниковий запас і практику. На сьогоднішній день розроблено і продовжує розроблятися велика кількість спеціальних програм, літніх кампусів для студентів по обміну досвідом, коли ви можете вивчати http://www.openlanguage.ru/, ведуться наукові семінари, на яких обговорюються питання з вивчення іноземних мов.

3. Подорожі та екскурсії

Якщо ви зібралися мандрувати світом, кращим помічником для вас стануть карти, новітні GPS-системи та навігатори, але найточнішим путівником завжди були і будуть місцеві жителі, тільки вони вам вкажуть дорогу, якщо ви заблукали, підкажуть найкоротший шлях до цікавого для вас місця. Зазвичай місцеві жителі не дуже активно ведуть спілкування з людьми, які розмовляють чужою для них мовою, але почувши рідну мову з ваших уст, не виключено, що ви можете бути запрошені в будинок для відпочинку, ночівлі або стати очевидцем місцевих обрядів.

4. Стати більш цінним працівником

Сьогодні найбільш затребуваною і бажаною областю ведення бізнесу для компаній стає міжнародний сектор. Саме тут зосереджені всі основні капітали світової економіки. Тому виникає колосальна потреба в спеціалістах з різними мовними навичками, такими як: переклади тексту, розмовна мова, вміння правильного складання листів і договорів і багато іншого. Пошук нових іноземних клієнтів, розробка проектів, укладення угод – все це лягає на плечі фахівців зі знанням іноземних мов. А якщо ви знаєте дві, три і більше мови, ваша лідируюча позиція в компанії тільки зміцниться, а завдяки цьому, і більш висока посада з відповідними матеріальними перевагами перед іншими співробітниками компанії.

5. Розвивайтеся як особистість для себе і оточуючих

Вивчення нової мови вимагає чималих зусиль. Запам’ятовування і повторення слів і фраз – все це веде до вдосконалення бази мови та відкладення всього необхідного в пам’яті. Оточуючі вас люди потягнуться до вас з подвійним зусиллям, коли побачать, що ви володієте знаннями, які можуть допомогти або зацікавити.

Наша планета величезна, людина – всього лише маленька піщинка в порівнянні з нею, але завдяки новим і цікавим знанням, які обов’язково прийдуть з вивченням іноземної мови, ваш авторитет буде рости в очах оточуючих. Необов’язково займатися цим професійно, нехай це буде вашим новим хобі, засобом зв’язку з навколишнім вас світом. Не очікуйте нагород чи визнань від інших, особисте усвідомлення того, що ви володієте знаннями іноземної мови – найбільша нагорода для людини!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button