Головна / Аналітика / Apple назвали найбільш інноваційною компанією 2018 року

Apple назвали найбільш інноваційною компанією 2018 року

Багато говорили, що Apple більше немає нових ідей і компанія тупцює на одному місці. Тим не менш фірма Fast Company назвала виробника iPhone найбільш інноваційною компанією 2018 року.

У список кращих продуктів Apple увійшли AirPods, Apple Watch третього покоління, технологія ARKit і iPhone X. Конкуренти корпорації в особі Google Pixel і Samsung в список Fast Company не увійшли.

До 2017 року багато втратили інтерес до iPhone. Оновлення комп’ютерів Mac розчарувало, а продажі iPad не росли. Але в 2017 році все змінилося.

AirPods в найкоротші терміни стали хітом. Apple Watch з підтримкою LTE обігнали з продажу швейцарські компанії. ARKit ознаменувала нову еру доповненої реальності. І навіть найбільш вперті скептики були вражені десятим iPhone. Також Apple назвали найдорожчою корпорацією на планеті.

Саме завдяки цим досягненням Apple стала найбільш інноваційною компанією в світі, на думку Fast Company. Корпорація обійшла Netflix, Square, Tencent і Amazon. Google, Microsoft і Samsung не вийшли в список.

Виробника iPhone похвалили за успішний розвиток фірмової Телеприставки, початок власних медичних досліджень і просування Apple Music.

Натхнення: www.macdigger.ru