Авто

Apple показала фото концепту свого першого автомобіля

Американський виробник різноманітних ґаджетів Apple планує розширювати сферу своєї діяльності і незабаром почне підкорювати світовий автомобільний ринок. Корпорація розробила власний електрокар, зображення якого опублікувала на своєму інтернет-порталі.

2-28-03-2015-600-308

Концепт-кар електричного автомобіля Apple оснащений 250-сильним двигуном з показником обертового моменту в 400 ньютон / метр. Повністю заряджений автомобіль здатний проїхати на одній зарядці близько 500 км (310 миль) з урахуванням нормальних умов експлуатації. Для повної зарядки батареї автомобілю знадобиться 4 години. Ціна на новий електрокар поки, на жаль, тримається в найсуворішому секреті.
Варто відзначити, що на поточний момент виробництво транспортних засобів та електротехнічних компонентів для них відбувається під керівництвом швейцарського представництва Apple.

1-28-03-2015-600-308

Враховуючи сумлінне ставлення до якості продукції, що випускається фахівців Apple, можна вважати, що новий «яблучний» засіб пересування може скласти гідну конкуренцію електричним моделям світових автовиробників.

Натхнення: uincar.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button