Авто

Virtual Drift — на реальному автомобілі по просторах віртуальної реальності

Досить сміливий і незвичайний експеримент поставили інженери компанії Castrol під час зйомок рекламного відео для одного зі своїх нових продуктів. Вони взяли потужний автомобіль Roush Stage 3 Mustang, обвішали його спеціальними датчиками, а на водійське крісло посадили професійного гонщика Formula Drift Метта Пауерса в шоломі віртуальної реальності Oculus Rift DK2. Водій бачив лише віртуальне зображення, яке для нього заздалегідь підготували 3D-художники і аніматори, при цьому він на величезній швидкості літав на цілком справжньому автодрому.

28-05-15-foto-600x339-1

Вперше в історії досвід реального водіння автомобіля і механіка відеоігри були об’єднані в єдине ціле в рамках експерименту Virtual Drift. Завдяки сотням датчиків, якими був обвішаний автомобіль, його вдалося максимально точно перенести у віртуальний простір. В шоломі Oculus Rift в цей час водій бачив повністю намальоване 3D-оточення, яке стрімко змінювалося в реальному часі і реагував на найменші рухи гонщика.

«У моїй кар’єрі не було нічого більш захоплюючого і дивовижного — заявив Метт Пауерс після проходження випробування Virtual Drift. — Вражає не тільки те, що я особисто випробував технологію консолів наступного покоління, але і те, які фантастичні можливості це відкриває для автоперегонів у майбутньому».

[ads2] Проект курірували технічні фахівці Адам Амарал і Глен Снайдер. Саме вони створили інноваційну технологію, яка лягла в основу Virtual Drift. Комп’ютер в реальному часі зчитував показники системи внутрішньої діагностики автомобіля (OBD2) і систем геопозиціонування (GPS і інерціальні вимірювання), після чого отримані дані оброблялися і синхронізувалися з шоломом Oculus Rift DK2. По суті, вперше цей автомобіль став гігантським ігровим контролером з повним зануренням у гру.

У цьому відео ви можете побачити, як відбувалися зйомки і підготовка до реалізації проекту Virtual Drift:

Вельми цікавий і дуже красивий експеримент. Хто знає, може бути, в майбутньому відеоігри дійсно стануть все більше інтегруватися в наше життя, і одного разу ми теж зможемо відчути себе за кермом автомобіля, що мчить по просторах постійно мінливої віртуальної реальності.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть