Авто

Дизайнерські концепти триколісних мотоциклів від Yamaha

Розкрито подробиці дизайнерських концептів від Yamaha – триколісних апаратів Tricity: 03GEN-f для їзди по дорозі і 03GEN-х для бездоріжжя. Tricity був вперше представлений на Токійському автосалоні 2013 і отримав схвалення публіки за стійкість і стабільність. Нові концепти вказують на те, що Yamaha буде і далі розвивати ринок триколісних мотоциклів.

3-28-03-2015-600-407

Все почалося ще в 2007 році, коли Yamaha вперше представила чотириколісний мотоцикл Tesseract на Токійському автосалоні, де він став сенсацією.

Після світового успіху Tesseract Yamaha продовжила роботу і представила Tricity на Токійському автосалоні 2013. Подвійне переднє колесо триколісного Tricity привернуло до себе масу уваги.

Масштабне виробництво триколісних Tricity почалося в 2014 році. У цьому ж році Yamaha випускає 01GEN – великий мотоцикл-кросовер з таким же подвійним переднім колесом, як у Tricity.

2-28-03-2015-600-445

Новинка від Yamaha – 03GEN-f – взяла за основу “гоночну тему”, підкресливши передову систему підвіски Leaning Multi-Wheel. 03GEN-f об’єднує одночасно футуристичний стиль і гоночний дух Yamaha.

[ads2] В основі 03GEN-x лежить тема “подолання перешкод”, він розроблений в іншому кузові і, на думку співробітників Yamaha, являє собою більш “традиційний позашляховий дизайн, який нагадує про підкорених ґрунтових доріг.

1-28-03-2015-600-600

Незважаючи на те що основою для двох моделей послужив Tricity, їх дизайни кардинально різняться. Це зроблено для того, щоб продемонструвати дизайнерські можливості архітектури Leaning Multi-Wheel.

Читайте також: Унікальний мотоцикл від іменитого американського розробника

Відзначимо, що Tricity володів двигуном в 125 кубічних сантиметрів. Можна сподіватися, що двигуни нових моделей, ще не представлених публіці, будуть потужнішими.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button