Технології

Apple Smartwach зможуть заряджатися від сонця

Винахід довготермінових батарей, застосовних для портативних комп’ютерів, можуть підвищити продажі продукції Apple і Google на ринку мобільних пристроїв. У кінці 2013 року Apple запустив проект з розробки довговічних батарей, щоб зробити свою техніку ефективнішою.

Apple-iPod-Nano-Watch

За останньою доповіддю журналу «NewYorkTimes», Apple націлилася забезпечити свою продукцію SmartWatch можливістю заражатися від енергії сонця. Кілька місяців тому компанія уклала договір з фахівцями, що займаються дослідженням сонячної енергії.

Однак «NewYorkTimes» скептично поставився до заяви Apple, так як за їх словами: «Компанія вже мала задумку заряджати свої iPod і iPhone від енергії сонця, але оскільки пристрої зазвичай знаходяться в кишені у користувачів, мало сонячного світла надходить до них для підзарядки».

Треба відзначити, подібна технологія вже була втілена компанією Nokia, яка випустила серію смартфонів, що заряджаються без кабелю. На сьогоднішній день Apple співпрацює з фахівцями, які мають досвід у створенні довготермінових батарей для Tesla, Toyota і A123 Systems.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button