Технології

Apple запатентувала ґібрид автомобіля і iPhone

Компанія з Купертіно отримала патент на синтез iPhone з автомобілем — і зробила ще один крок до ґібридного iCar. З точки зору концепції головне, що залишилося — забезпечити систему тим, щоб отримавши доступ до смартфону, злодій не отримав доступу і до машини.

Apple запатентувала ґібрид автомобіля і iPhone (4)

В описі патенту вказаний механізм взаємодії смартфона з датчиками і системами управління автомобіля. Користувач через iPhone зможе віддалено включати прогрів двигуна і відкривати двері. Багажник за помахом чарівної палички відкриється сам, коли власник підійде досить близько на парковці біля супермаркету. Синхронізація iPhone з яблучним автомобілем буде здійснюватися через Wi -Fi, Bluetooth або мобільну передачу даних.

Apple запатентувала ґібрид автомобіля і iPhone (3)

Реалізація такого тандему припаде до душі жителям холодних країн. Лише деякі люксові марки автомобілем вміють заздалегідь прогрівати салон. Власникам більш бюджетних автомашин доводиться мерзнути і чистити машину від снігу самостійно. Єдиний явний недолік у такої синхронізації мобільного телефону з автомобілем — це безпека. Одна справа, коли зловмисник вкрав смартфон, а інша справа — коли він ще і поїхав на прив’язаному до нього автомобілі.

Apple запатентувала ґібрид автомобіля і iPhone (2)

Але Apple працює над безпекою своїх продуктів: навіть поліція Нью -Йорка радить користувачам оновитися до більш надійної версії iOS. Таким чином, бажаючим поїздити на iCar в найближчому майбутньому варто сподіватися, що черговий патент таки буде реалізований, а не прибраний в стіл. «Розумний» яблучний будинок, наприклад, поки існує лише на папері.

Натхнення: teleus.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть