Авто

Apple збирається випустити безпілотний автомобіль в 2024 році

У нового автомобіля від Техногіганта буде «революційна акумуляторна технологія»

Технологічний гігант Apple планує випустити самоврядний легковий автомобіль з «революційною акумуляторною технологією» в 2024 році.

Як повідомляється, ще шість років тому генеральний директор Apple Тім Кук схвалив проєкт під назвою Project Titan. Чутки про бажання компанії створити свій автомобіль почали з’являтися в 2015 році, але всі подробиці трималися в секреті.

У 2019 200 співробітників Project Titan були переведені в інші проєкти всередині Apple або звільнені. Багато експертів і ЗМІ почали прогнозувати закриття і самого проєкту. Однак, судячи з нової інформації, Project Titan продовжує роботу.

Поки невідомо нічого ні про зовнішній вигляд автомобіля, ні про те, хто буде партнером по виробництву. Стаття Reuters заснована на звіті тайванського ЗМІ Economic Daily Times, в якому описується, як Apple останнім часом збільшує замовлення на автозапчастини і комплектуючі від постачальників в країні. Все це говорить про те, що проєкт продовжує роботу.

Як повідомляє Reuters, кілька людей, обізнаних про плани Apple, розповіли, що автомобіль вийде у 2024 році. Однак вони відзначили, що можуть трапитися і затримки, пов’язані з пандемією, які здатні відштовхнути дату на 2025 рік.

Reuters також стверджує, що Apple працює над новою батареєю, яка може «радикально» знизити її вартість і збільшити час роботи. «Одноелементна» батарея може вивільнити велику кількість місця всередині акумуляторної батареї.

«Це наступний рівень. Як вперше, коли ви побачили iPhone », – заявило джерело.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button