Авто

Amazon представив транспортну капсулу майбутнього

Приєднання Zoox до Amazon пішло стартапу на користь. Він показав свою двосторонню безпілотну машину, яка вже проходить випробування в трьох американських містах

Дочірня компанія IT-гіганта під назвою Zoox опублікувала концепт-арти своєї електротранспортної капсули, яка буде повністю безпілотною і здатною рухатися у двох напрямках.

Zoox

Amazon придбала Zoox на початку цього року, але стартап поділився своїм баченням майбутнього автономного водіння задовго до продажу IT-гігантові. Ще в 2013 році вона представила концепцію Boz – двонаправленого транспорту з четвертим рівнем автономності.

Створити такий засіб пересування Zoox намагається з 2013 року до цього часу. Автономне таксі, яке недавно представила компанія, не так вже сильно відрізняється від капсул і шатлів інших стартапів, які в цей час проходять випробування. До них відносяться транспортні засоби, що використовуються клінікою Мейо для збору тестів на COVID-19 або транспортні засоби для перевезення студентів по території кампусу Мічиганського університету.

Нове автономне таксі Zoox оснащено чотирма сидіннями, розгорнутими один до одного. Машина також оснащена системою подушок безпеки, призначеної для двонапрямлених транспортних засобів. Здатність рухатися як вперед, так і назад, маленька ширина коліс і невеликі габарити – всього 3,63 метра в довжину – дозволяють автомобілю пересуватися в дуже вузьких просторах.

Транспортний засіб живить 133-кіловатна батарея, яка, згідно з представниками компанії, здатна підтримувати 16 годин безперервної поїздки на капсулі. Поєднання камер, радара і лідара дозволяє автономній машині орієнтуватися в навколишньому середовищі і вибирати правильний напрямок руху. Максимальна швидкість таксі Zoox становить 120 км / год. На цей час компанія випробує свій транспорт в Лас-Вегасі, Сан-Франциско і Фостер-Сіті.

Zoox

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button