Всесвіт

Армагеддон може наступити вже в наступному році

Подібну сенсаційну заяву днями було зроблено британським астрофізиком Альбертом Шервінським. Відповідно до його теорії, гігантська кислотна хмара поглине не тільки Землю, але і всю Сонячну систему.

Армагеддон може наступити вже в наступному році

Після того, як прогнози древніх майя щодо Кінця світу в грудні 2012 року не втілилися в реальність, пройшов вже майже рік. І ось днями з’явилася чергова сенсаційна заява – розслаблятися ніколи, в 2014 Армагеддон таки наздожене Землю.

Так, за словами пана Шервінського, Кінець Світу настане вже 2014 році. Вчений стверджує, що чорна діра породила гігантську кислотну хмару, яке вже зараз стрімко рухається в напрямку Сонячної системи.

Читайте також: Судний день: 9 реальних варіантів кінця світу

Згідно з підрахунками Шервінського, розміри передбачуваного вбивці нашої планети досягають 16 мільйонів кілометрів у поперечнику. Свого нищівного удару кислотна хмара може завдати вже в 2014 році.

При цьому, британський астрофізик береться стверджувати: якщо його підрахунки виявляться вірними, то глобальної катастрофи і повного знищення Землі не уникнути.

Правда, в NASA на подібну сенсаційну заяву британського астрофізика відреагували спокійно – мовляв, про гігантську кислотну хмару чують вперше. Шервінський, у свою чергу, не дивлячись на це, продовжує наполягати на своєму. На його думку, NASA навмисно приховує правду, щоб не сіяти світову паніку.

Натхнення: www.eurosmi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button