Фото

“АРТ” – нова торгівельна марка у складі лідера ринку дитячої літератури України

До складу видавництва дитячої літератури “Ранок” увійшла нова ТМ “АРТ”. Нещодавні дослідження цільової аудиторії видавництва показали, що у неї є вагома незадоволена потреба. Батькам потрібна допомога у комплексній підготовці дітей до школи, а в подальшому – у заохоченні їх до навчання. З метою задоволення цієї потреби керівництво видавництва прийняло рішення про включення ТМ “АРТ” до складу “Ранку”.  

Тут більший масштаб

Книги АРТ: чим вони є?

Книги АРТ – це книги, які готують до школи та допоможуть в подальшому навчатися із задоволенням. Всі книги створені українськими авторами та ілюстраторами.

Книги АРТ мають важливі особливості:

  • кожна книга має фішку, яка заохотить дитину до навчання;
  • книги розроблені з урахування діючих навчальних програм;
  • всі книги створені досвідченими батьками та вчителями-новаторами;
  • кожна книга допомагає отримувати знання та розвивати навички;
  • всі книги АРТ після створення проходять апробацію у фокусних групах.

Як все починалось?

Створити книги, які допоможуть навчатися із задоволенням, підштовхнула директорку Наталію Коваль розмова із матусями в міському транспорті. Одна з них жалілась, що так не хочеться повертатися додому, адже там знову потрібно вчити уроки з сином, а воно так важко дається. Наталія Коваль, яка на той час вже працювала у дитячому видавництві, подумала, чому б не видати зошити, які допомагають навчатися вдома.  Втілити ідею у реальність їй допомогли практика вчителювання та досвід європейських колег, котрі вже давно зрозуміли, що засвоювати знання дитині простіше, коли до них звертаються їхньою мовою, тобто в ігровій формі.  Книги “АРТ” навчають на реальних життєвих прикладах, легко та весело. Типові завдання, які пропонуються дошкільникам та молодшим школярам, вирішуються нетиповими методами, а закріплення матеріалу відбувається за допомогою візуалізації.

Знайомство із книгами АРТ: з чого почати?

Почати знайомство з книгами АРТ зовсім просто. Обираючи книгу треба звернути увагу на вік дитини та зрозуміти, які знання чи навички ви бажаєте розвивати. Маючи відповіді на ці питання, зверніться до мапи книг АРТ, яка допоможе обрати необхідну книгу.

Варто зазначити, що можна отримувати знання із декількох книг АРТ одночасно. Проте, для того щоб продовжувати свій “шлях навчання”, у дитини повинні бути свої власні маленькі перемоги, які мотивуватимуть її продовжувати. Провідні спеціалісти зі створення книг рекомендують не перевантажувати дитину, бо у неї може просто зникнути бажання вчитися.

Чому дітям буде цікаво знайомство із книгами АРТ?

Вивчення нового разом із книгами АРТ – це цікава гра, під час якої діти поєднують свої улюблені справи,  наприклад, малювання чи вирізання з набуттям нових знань. До того ж у кожній книжці є спеціальні веселі фішки, які заохотять дитину до пізнання нового. Так книга “Магія з лупою” підштовхує дітей до вирішення нових і нових арифметичних завдань, бо дізнатися відповіді можна в незвичайний спосіб –  використовуючи магічну лупу.

Кому будуть корисні книги АРТ?

  1. Батькам дошкільників та вихователям дошкільних закладів, бо книги допоможуть підготувати малюків до школи.
  2. Батькам та вчителям молодших школярів. Із книгами АРТ школярики зможуть проходити пройдений у школі матеріал, виконувати домашні завдання та опрацьовувати новий.

Що говорять про книги АРТ?

https://www.instagram.com/uvle4ennaya_mama/

https://www.instagram.com/p/BfDTi74HpLN/

https://www.facebook.com/evgeniya.kornuta?hc_ref=ARTEZ2k5s_CyP1lE0NhLBXYtH60GmfYfpajYGoBn_RaHyLD3pWQMdec3WGIMntKc7i4


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button