Фото

Плаваючі будинки Аргентини

Fabian De Martino.

В Аргентині набирають популярність незвичайні плаваючі будинки — унікальний туристичний об’єкт, який поєднує в собі екологічність, відносну дешевизну і комфорт. Плаваючі будинки-яхти створює аргентинська студія дизайну Fabian De Martino.

Будинок-яхта.

Названі плаваючі будиночки були Eco-Barrio Flotante. За словами творців, натхненням для будинку-яхти були плаваючі поселенням південноамериканських індіанців. Першим і, мабуть, найбільш важливим достоїнством Eco-Barrio Flotante є можливість так званого «зеленого» відпочинку. Взявши такий будиночок на прокат, можна відправитися в прибережну подорож на кілька днів. Піти від берега при бажанні можна досить далеко. Це позбавить від шуму і суєти цивілізації, і дозволить відпочити в гармонії з природою.

Eco-Barrio Flotante.

Ще одна перевага Eco-Barrio Flotante — високий рівень комфорту. Не варто думати, що ці будинки, якісь плаваючі халупи. Це повноцінні будиночки для відпочинку, які мають все необхідне. На борту кожного такого будинку є навіть точка підключення Wi-Fi. Нарешті третя перевага Eco-Barrio Flotante полягає в їхній ціні. Вартість Eco-Barrio Flotante набагато нижча оренди навіть найпростішої яхти.

Річкове село.

При цьому плаваючі будинки пропонують не менш якісний відпочинок незабутнім туристичним досвідом. Орендуючи плаваючий будинок, кожен турист зможе підібрати щось для себе. Будинки мають різний розмір і різний рівень забезпечення благами цивілізації. Є вузькоспеціалізовані плаваючі будинки, наприклад, для любителів серфінгу і дайвінгу. У таких випадках є можливість орендувати будинок Eco-Barrio Flotante відразу з усім необхідним обладнанням.

Строкато і екологічно.

Натхнення: www.ecobyt.ru

Кнопка «Наверх»