Всесвіт

Астрофізики вперше спостерігали змінне магнітне поле галактики

Астрофізики вперше змогли зафіксувати магнітне поле цілої галактики. Вчені з Інституту радіоастрономії ім. Планка зареєстрували особливе явище в гало об’єкта, каталогізовано під індексом NGC 4631.

Помітити незвичайне космічне дію дослідники змогли внаслідок застосування одразу 27 телескопів VLA нової генерації. Завдяки об’єднанню в спеціальний масив апаратура змогла функціонувати в якості єдиної масштабної антени. Поліпшене обладнання для проведення дослідження космосу розміщено на території американського Нью-Мехіко.

Внаслідок використання комплексу телескопів астрофізики отримали можливість зареєструвати вид силового поля, що виходить за межі галактичного диска. До цього вчені не змогли помітити такі явища. Галактика NGC 4631 була названа Китовою. Об’єкт віддалений від Землі приблизно на 25 млн світлових років і за своїми габаритами трохи поступається Чумацькому Шляху. Після дослідження незвичайного явища, що дозволив спостерігати магнітне поле, був зроблений висновок, що саме завдяки йому гало зберігає загальну структуру. Астрономи мають намір провести дослідження для з’ясування внутрішніх процесів характерних для космічних великих утворень. Вчені вважають можливим визначити причину зв’язку магнітосфери з міжгалактичними полями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button