Людина

Вчені назвали продукти, які краще всього допомагають при похмілля

Абстинентний синдром або просто похмілля – досить неприємний стан. Однак стикаються з ним навіть ті, хто не звик зловживати спиртними напоями, а просто дозволив собі зайвого під час корпоративу або свята. Учені склали список продуктів, які вважаються найкращими «рятівниками» при похміллі.

За словами фахівців, побічні ефекти, викликані цим неприємним станом, в невеликій мірі дозволяє пом’якшити чай, причому, як чорний, так і зелений. А от каву, навпаки, під час похмілля краще не вживати, оскільки вона лише посилить ситуацію. При цьому наголошується, що ступінь тяжкості перебігу цього синдрому залежить не тільки від вживаних напоїв, але і від генетичної схильності.

Проведені дослідження показали, що кращими продуктами від похмілля можна назвати огірки, томати, сир, лайм, груші і кокосовий сік. З цих продуктів, підкреслюють експерти, можна приготувати дуже ефективний при похміллі коктейль – потрібно лише змішати інгредієнти в таких пропорціях: сік груші (65%), сік лайма (25%) і кокосовий сік (10%). Таким же ефектом володіють змішані в одному салаті огірки, сир і томати.

Крім того, досить ефективними в боротьбі з похміллям можуть виявитися какао, пшениця, імбир, фініки. Є також продукти, вживання яких в подібному стані краще відмовитися, в їх число входять арахіс, вітамін С, яйця, кукурудза, просо і зернові, а також різного роду спеції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments