Всесвіт

Астронавти NASA можуть загинути на Марсі через інопланетні віруси

Відомий на весь світ астробіолог з Університету Букінгема Баррі Ді Грегоріо заявив, що астронавти NASA, які відправляться на Марс, знаходяться в серйозній небезпеці. Вчений упевнений, що загроза виходить від інопланетних вірусів.

Вчений ще не має в своєму розпорядженні точних даних про те, які мікроорганізми можуть населяти Марс. Також невідомо, наскільки вони небезпечні для людини, і чи можуть астронавти управляти їх біологічними процесами. Така ситуація дуже небезпечна, адже космічне агентство NASA не зможе контролювати місію, коли космонавти висадяться на поверхню Червоної планети.

NASA планує провести відправку пілотованої місії на Марс після 2030 року. До цього часу фахівці повинні якомога краще вивчити все, що пов’язане з мікробами та вірусами, які є на планеті. Якщо мікроорганізми виявляться смертоносними, то місія приречена.

Також серйозну загрозу несе інший варіант розвитку подій. Небезпечні віруси можуть потрапити на корабель астронавтів, які привезуть його з собою на Землю. Це може вбити всю відому людству флору і фауну.

На думку Баррі Ді Грегоріо, необхідно взяти під контроль ситуацію з вірусами, щоб не наражати на небезпеку астронавтів-колонізаторів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button