Всесвіт

Апокаліпсису не буде: Юпітер поглинув Нібіру

Юпітер поглинув Планету X, апокаліпсис, передбачений раніше, на Землі не настане. Тисячу років тому газовий гігант притягнув до себе Нібіру і досі тримає її в заручниках, вважають уфологи.

Апокалипсиса не будет: Юпитер поглотил Нибиру

Ні завтра, ні через мільйон років Нібіру не наблизиться до Блакитної планети. Юпітер, який має потужне гравітаційне поле, знищує всі об’єкти, які прямують у бік Землі. За інформацією уфологів, до тих пір, поки газовий гігант утримує Планету Х своєю енергією тяжіння, Землі нічого не загрожує.

Традиційна наука має дані, що пояснюють походження Планети X. Усередині Юпітера знаходиться тверда порода. Вона може виявитися суперземлею, що застрягла в газовому гіганті в ході формування Сонячної системи. Обидва космічних тіла з тих пір розвиваються окремо один від одного. Водночас безіменний об’єкт встиг створити навколо себе атмосферу, вважають астрономи. Це і є уявна Нібіру.

За другою версією, уфологи могли прийняти за Планету Х ядро Юпітера, що має на зображеннях апокаліптичний червоно-рудий колір. Це відбувається внаслідок скупчення радіоактивних газів, гігантських хмар аміаку, водню і домішок заліза.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button