Всесвіт

Рослини на Місяці почнуть вирощувати через три роки. Вчені вже вибрали, які

Проектом займається організація Lunaria One, в якій беруть участь вчені з Австралії та Ізраїлю.

Після приземлення корабля, яке доставить насіння, його будуть поливати всередині герметичної камери і стежити за ознаками проростання і зростання.

Австралійські вчені спробують вирощувати рослини на місяці до 2025 року в рамках нової місії, оприлюдненої в п’ятницю. За словами біологів, це допоможе в майбутній колонізації природного супутника Землі.

Біолог Бретт Вільямс з Технологічного Університету Квінсленда розповів в інтерв’ю агентству “Франс-Прес”, що насіння доставить космічний корабель Beresheet 2. Це приватна ізраїльська місячна місія. Після приземлення їх будуть поливати всередині герметичної камери і стежити за ознаками проростання і зростання.

За словами Вільямса, рослини виберуть на основі того, наскільки добре вони справляються з екстремальними умовами і як швидко вони проростають. Один з ймовірних варіантів – австралійська “трава воскресіння”, яка може вижити без води в сплячому стані. Йдеться Tripogon loliiformis. Так її називають через те, що вона «прикидається мертвою» під час посухи і вибірково відбраковує власні клітини для виживання.

“Проект є першим кроком до вирощування рослин для виробництва продуктів харчування, ліків та кисню. Вони мають вирішальне значення для створення людської колонії на місяці», — йдеться в заяві дослідників.

Кейтлін Бірт, ад’юнкт-професор Австралійського національного університету в Канберрі, заявила, що дослідження стане в нагоді в питанні продовольчої безпеки, викликаного зміною клімату.

“Якщо ви зможете створити систему для вирощування рослин на Місяці, то вона стане в нагоді і для вирощування продуктів харчування в найскладніших умовах на землі», — йдеться в заяві Бірт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments